(Sky Diving) پرش هوانوردی

نظر به برگزاری اولین ایونت سقوط آزاد سال ۹۹ در پارک ملی بوجاق (زیباکنار) در سایه شرایط خاص حاکم بر کشور در پی شیوع ویروس منحوس کرونا و با توجه به وقفه طولانی مدت از زمان آخرین ایونت سقوط آزاد در آبان ماه ۹۸ در فرودگاه کلاله ، دستورالعمل ها ، قوانین و نکات لازم‌الاجرا در این برنامه به شرح ذیل اعلام میگردد :

حضور چتربازان در جلسه بریفینگ جهت اطلاع‌رسانی درباره قوانین و ارائه دستورالعمل های جاری در این ایونت . شایان‌ذکر است که این جلسه روز دوشنبه مورخ ۱۳ مرداد ماه ، راس ساعت ۵ عصر در محل پرش برگزار میگردد . در این جلسه موارد ایمنی ، قوانین و نکات لازم به صورت جامع ارائه خواهد شد و در پایان با درج مهر تایید در لاگ‌بوک افراد حاضر در جلسه ، نفرات اجازه خرید بلیط و انجام پرش را پیدا خواهند کرد . بدیهی است در صورت عدم حضور افراد در جلسه بریفینگ و درج مهر تایید در لاگ بوک ، مسئول فروش بلیط از ارائه بلیط به این افراد معذور خواهد بود . جهت رعایت حقوق دوستانی که ممکن است در روز های آتی به ایونت ملحق شوند ، جلسات بریفینگ راس ساعت ۱ بعدازظهر هر روز در محل پرش ها برگزار میگردد تا نفرات جدیدالورود ، ضمن آگاهی از شرایط و قوانین با دریافت مهر تاییدیه ، اجازه خرید بلیط و انجام پرش را پیدا کنند . اولویت پرش نیز با دوستانی خواهد بود که در اولین جلسه بریفینگ حضور پیدا کرده باشند . همچنین طبق سنوات گذشته ، در صورت عدم ارائه لاگ بوک معتبر به همراه سوابق پرش ها و امضای مربی مربوطه ، تحت هیچ شرایطی اجازه پرش به نفرات داده نخواهد شد .

در ایونت زیباکنار پرش‌ ها به صورت تداوم و تندم انجام خواهد شد و به هیچ عنوان پرش های آموزشی ارائه نخواهد شد .

  • در ایونت زیباکنار پرش‌ ها به صورت تداوم و تندم انجام خواهد شد و به هیچ عنوان پرش های آموزشی ارائه نخواهد شد
  • افراد دارای حداقل ۳۰ پرش اجازه پرش خواهند داشت و در موارد خاص با نظر تیم اجرایی اجازه پرش صادر خواهد شد .
  • تمامی چترهای مورد استفاده در این ایونت در محل پرش ها مورد بررسی ریگر مورد تایید تیم اجرایی قرار خواهد گرفت و پس از تایید نهایی و ثبت مدارک مربوط به چتر ، اجازه پرش صادر خواهد شد .
  • تمامی چترهای مورد استفاده در این ایونت در محل پرش ها مورد بررسی ریگر مورد تایید تیم اجرایی قرار خواهد گرفت و پس از تایید نهایی و ثبت مدارک مربوط به چتر ، اجازه پرش صادر خواهد شد .
  • در صورت فرود نفر خارج از محدوده تعیین شده‏ (off landing ) و بازکردن چتر زیر ارتفاع معین و یا به همراه نداشتن تجهیزات اصلی اعم از هلمت ، آلتی‌متر و عینک ، از ادامه فعالیت نفرات بدون کوچکترین چشم‌پوشی جلوگیری خواهد شد .

در پایان ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای همه عزیزان و با توجه به شرایط خاص بهداشتی حاکم بر جامعه ، ذکر چند نکته بهداشتی جهت برگزاری هر چه مطلوب تر این ایونت با همکاری شما عزیزان ضروری است ؛

استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی به عنوان دو راهکار اصلی جهت پیشگیری از انتشار و ابتلا به بیماری کرونا الزامی است . همچین در صورت عدم استفاده از ماسک ، نسبت به حضور افراد در محل برگزاری ایونت ممانعت جدی به عمل خواهد آمد .

حفظ نکاتی از قبیل عدم ایجاد و حضور در تجمعات و استفاده از لوازم شخصی (به خصوص هلمت) و رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی ابلاغی از سوی وزارت بهداشت گامی بزرگ در جهت حفظ سلامتی شما عزیزان و حاضران در این گردهمایی خواهد بود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر پرش و چتر بازی با شماره 09121221630 آقای شمس می توانید تماس حاصل فرمایید .