Sky Diving

نظر به برگزاری اولین ایونت سقوط آزاد سال ۹۹ در پارک ملی بوجاق (زیباکنار) در سایه شرایط خاص حاکم بر کشور در پی شیوع ویروس منحوس کرونا و با توجه به وقفه طولانی مدت از زمان آخرین ایونت سقوط آزاد در آبان ماه ۹۸ در فرودگاه کلاله ، دستورالعمل ها ، قوانین و نکات لازم‌الاجرا در این برنامه به شرح ذیل اعلام میگردد :

حضور چتربازان در جلسه بریفینگ جهت اطلاع‌رسانی درباره قوانین و ارائه دستورالعمل های جاری در این ایونت . شایان‌ذکر است که این جلسه روز دوشنبه مورخ ۱۳ مرداد ماه ، راس ساعت ۵ عصر در محل پرش برگزار میگردد . در این جلسه موارد ایمنی ، قوانین و نکات لازم به صورت جامع ارائه خواهد شد و در پایان با درج مهر تایید در لاگ‌بوک افراد حاضر در جلسه ، نفرات اجازه خرید بلیط و انجام پرش را پیدا خواهند کرد . بدیهی است در صورت عدم حضور افراد در جلسه بریفینگ و درج مهر تایید در لاگ بوک ، مسئول فروش بلیط از ارائه بلیط به این افراد معذور خواهد بود . جهت رعایت حقوق دوستانی که ممکن است در روز های آتی به ایونت ملحق شوند ، جلسات بریفینگ راس ساعت ۱ بعدازظهر هر روز در محل پرش ها برگزار میگردد تا نفرات جدیدالورود ، ضمن آگاهی از شرایط و قوانین با دریافت مهر تاییدیه ، اجازه خرید بلیط و انجام پرش را پیدا کنند . اولویت پرش نیز با دوستانی خواهد بود که در اولین جلسه بریفینگ حضور پیدا کرده باشند . همچنین طبق سنوات گذشته ، در صورت عدم ارائه لاگ بوک معتبر به همراه سوابق پرش ها و امضای مربی مربوطه ، تحت هیچ شرایطی اجازه پرش به نفرات داده نخواهد شد .

در ایونت زیباکنار پرش‌ ها به صورت تداوم و تندم انجام خواهد شد و به هیچ عنوان پرش های آموزشی ارائه نخواهد شد .

  • در ایونت زیباکنار پرش‌ ها به صورت تداوم و تندم انجام خواهد شد و به هیچ عنوان پرش های آموزشی ارائه نخواهد شد
  • افراد دارای حداقل ۳۰ پرش اجازه پرش خواهند داشت و در موارد خاص با نظر تیم اجرایی اجازه پرش صادر خواهد شد .
  • تمامی چترهای مورد استفاده در این ایونت در محل پرش ها مورد بررسی ریگر مورد تایید تیم اجرایی قرار خواهد گرفت و پس از تایید نهایی و ثبت مدارک مربوط به چتر ، اجازه پرش صادر خواهد شد .
  • تمامی چترهای مورد استفاده در این ایونت در محل پرش ها مورد بررسی ریگر مورد تایید تیم اجرایی قرار خواهد گرفت و پس از تایید نهایی و ثبت مدارک مربوط به چتر ، اجازه پرش صادر خواهد شد .
  • در صورت فرود نفر خارج از محدوده تعیین شده‏ (off landing ) و بازکردن چتر زیر ارتفاع معین و یا به همراه نداشتن تجهیزات اصلی اعم از هلمت ، آلتی‌متر و عینک ، از ادامه فعالیت نفرات بدون کوچکترین چشم‌پوشی جلوگیری خواهد شد .

در پایان ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای همه عزیزان و با توجه به شرایط خاص بهداشتی حاکم بر جامعه ، ذکر چند نکته بهداشتی جهت برگزاری هر چه مطلوب تر این ایونت با همکاری شما عزیزان ضروری است ؛

استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی به عنوان دو راهکار اصلی جهت پیشگیری از انتشار و ابتلا به بیماری کرونا الزامی است . همچین در صورت عدم استفاده از ماسک ، نسبت به حضور افراد در محل برگزاری ایونت ممانعت جدی به عمل خواهد آمد .

حفظ نکاتی از قبیل عدم ایجاد و حضور در تجمعات و استفاده از لوازم شخصی (به خصوص هلمت) و رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی ابلاغی از سوی وزارت بهداشت گامی بزرگ در جهت حفظ سلامتی شما عزیزان و حاضران در این گردهمایی خواهد بود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر پرش و چتر بازی با شماره 09121221630 آقای شمس می توانید تماس حاصل فرمایید .